Walne Zebranie Sprawozdawcze

16 kwietnia 2026r. o godzinie 11.00 odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze Związku Sybiraków Oddziału w Bielsku-Białej w Domu Żołnierza.

Zebrani na miejscu Zarząd oddziału i Sybiracy, wybrali przewodniczącego oraz protokolanta zebrania, po czym nastąpiła prezentacja sprawozdania z działalności Oddziału oraz sprawozdanie Komisji Rewizyjnej za 2025 rok. Przemówił prezes oddziału Stefan Hankus, a uczestnicy spotkania przeprowadzili dyskusje na temat spraw bierzących. Po zebraniu nastąpił poczęstunek.